Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 

Faaliyetlerimize 2007 yılında başladık. Bugün Türkiye,ASYA ülkeleri ve Azerbaycan başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Afrika’ya uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve plan-proje alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.


Kuruluşumuzdan bu yana, işimizi iyi yaparak, kendimizi sürekli geliştirerek ve verdiğimiz sözleri tutarak, inşaat sektörünü olumlu yönde dönüştürmek üzere tüm gücümüzle çalışıyoruz. İş çeşitliliğimizi çalışan çeşitliliğimiz ile destekliyor, gücümüzü 64 farklı ulustan, 75 binin üzerindeki Şimşek Holding Network ağından alıyoruz. Söz verdiğimiz ve hedeflediğimiz değişimin odağına çalışanlarımızı, onların sağlık ve güvenliğini yerleştiriyor, tüm paydaşlarımızla güç birliği içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını taahhüt ettiğimiz şekilde hayata geçiriyoruz.


Faaliyetlerimize uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile yön veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her pazarda yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı, sabırla ve adım adım büyümeyi öncelikli buluyoruz.


Uluslararası deneyimimizi, ileri mühendislik bilgimiz ve finansal gücümüz ile bir araya getirerek inşaat sektörünün ilk’lerine ve en’lerine imza atıyoruz:
110.000 m2 yüzölçümlü Kalehan Ecdad Bahçesi,Dünya olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak olan Konya Olimpik Yüzme Havuzu,ticaret hacmini güçlendiren Çarşı Meram Sitesi,Cezayirin milli gelirini destekleyen Setif Park Mall,Kazakistan en’leri barındıran Cumhurbaşkanlığı Nazarbayev Üniversitesi,Konya da fabrikaların kalbi olan Büsan 4 Fabrikaları,Azerbaycan Bakü’de kardeşliğimizi pekiştiren İdman Kompleksi ve zamanın villalarına iyi bir imza atacak olan Harmancık Vilları ile Avrupa ve Türkiye Mimarisini harmanlamaktayız.

Türkiye’de ve Dünya’da iş ortaklığını geliştiren nadir firmalardan biriyiz.


Şimşek Holding bünyesine iş ortaklarımızı her daim beklemekteyiz…